Adana Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi, kalıcı kızlık zarı dikimi ve geçici kızlık zarı dikimi olarak 2 ye ayrılır. Adana kızlık zarı dikimi olarak sadece bu alanda uzman hekimlerin özel yöntemlerle yaptığı bir operasyondur. Adana Kızlık Zarı Dikimi 2022 yılı için en çok fiyat araştırması yapılan operasyondur.

Kızlık zarı ülkemizde hala tabu olmasından dolayı genç kızların en tedirgin olduğu konuların başında gelmektedir. Kızlık zarı dikimi tamiri yapılabilen bir dokudur. Yapılan operesyon doğru uzman bir doktor tarafından yapılırsa %100 garantili bir sonuç alınmaktadır.

Detaylı bilgi için ve ücretsiz randevu için bizleri +90 530 737 65 43 nolu telefondan arayabilir veya aynı numaradan whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Kızlık zarı dikilebilir mi?

Bu güne kadar olan deneyimlerimde, kızlık zarı muayenesi veya dikimi için bana başvuran hastalarımın hemen hemen hepsinde aynı endişeyi, üzüntüyü, korkuyu gördüm. Bu konuda hakikaten yoğun baskı hisseden kadınlar, genç kızlar depresyona girebilecek kadar yoğun olumsuz duygulara maruz kalıyorlar.

Çoğu zaman kızlık zarı zaten zarar görmemiş, kızlık zarı bozulması gerçekleşmemiş, kızlık zarı yırtığı oluşmamış oluyor. Kızlık zarı muayenesi sonrası eğer kızlık zarının yırtıldığını, bozulduğunu görürsek de bu dünyanın sonu değil. Neyse ki kızlık zarı dikilebilir, tamir edilebilir bir doku.

Peki, nedir bu kızlık zarı??? 

Kızlık zarı ya da tıbbi adıyla hymen, bir mukoza (deri) kıvrımıdır. Vajinanın girişinde, vajina girişini kısmen kapatacak şekilde yer alır. Bu zarımsı yapıda adet kanamasının dışarıya akması için açıklık bulunur.

Kızlık zarının yeri ve yapısı kişiden kişiye farklılık gösterebilir. İnce olabilir, kalın olabilir, dar olabilir, geniş olabilir, esnek olabilir, olmayabilir. Bu yapısal farklılıklara bağlı olarak ilk ilişkide olan kanama miktarı da farklılık gösterir. Esnek yapıda olan kızlık zarlarında ilişki sonrası hiç kanama olmayabilir. Kimi kadınlarda pembemsi lekelenme tarzında olabileceği gibi, aktif kırmızı taze kan şeklinde de de gözlenebilir.

Kızlık zarı toplumda bekaretin işareti olarak görülür. Gerdek gecesi ya da ilk gece kanamasının olması zorunluluğu, psikolojik ve fiziksel ve şiddet görme korkusu gibi birçok değişik nedenle kızlık zarı dikimi yapılması istenebilir.

Kızlık zarı dikilebilir mi?

Evet, Hymen yani kızlık zarı dikimi, kızlık zarı tamiri lokal anestezi, sedasyon veya kısa süreli anestesi altında yapılabilir. Böylece kızlık zarı estetik yöntemlerle başarılı bir şekilde tamir edilir.

Kızlık zarı ameliyatı randevusu için arayın 0530 737 65 43

Kızlık zarı dikilmesi ameliyatı her zaman başarılı mıdır?

Kızlık zarı tamirinde amacımız bunu sağlamak. Kızlık zarının yapısına göre değişmek üzere kişiye özel bir zamanlama ve yöntem ile her zaman başarılı sonuç alıyoruz.

 

Adana Kızlık Zarı, kızlık zarı yırtılması, kızlık zarının bozulması, kızlık zarı kanaması, kızlık zarı hakkında merak ettiğiniz her şey için 0530 737 65 43 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Adana Kızlık Zarı Dikimi ameliyatı randevusu için Adana veya Türkiye’nin herhangi bir yerinden 0530 737 65 43 nolu telefona WhatsApp mesajı yollayarak bize hemen ulaşabilirsiniz!!!


 

Adana Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları 2022
 

Adana Kızlık Zarı Dikimi yaptırmak isteyen kişiler genellikle arama motorlarında Adana kızlık zarı dikimi fiyatları 2022 şeklinde anahtar kelimeler ile arama yaptığını görmekteyiz. Ama bilinmesi gereken en önemli nokta şu ki, fiyat verilmeden önce kişinin doğru bir şekilde hekim tarafından muayene edilmesi gerekmektedir. Kızlık Zarı Fiyatı kızlık zarının yapısına göre uygulanacak metoda göre değişmekte olduğundan bu durumların hepsi hastaya tek tek anlatılır. Kızlık zarı ameliyatı 2 şekilde yapılmaktadır. Geçici Kızlık Zarı Dikimi ya da Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi şeklinde hastanın durumuna göre veya isteğine bağlı olarak yapılmaktadır. İşte bu durumlar çerçevesinde bakılacak olduğu zaman kızlık zarı dikimi için fiyat almak istediğinizde bu alanda uzman bir jinekolog kadın doğum uzmanına başvuru yapıp randevu alıp muayene olmalısınız.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis

ADANA KIZLIK ZARI DİKİMİ AMELİYATI

Adana kızlık zarı dikimi ameliyatı hakkında merak ettiklerinizi sormak ve randevu almak için +90 530 737 65 43 nolu telefonumuzdan arayarak veya WhatsApp ile bize hemen ulaşabilirsiniz.

Uzmana soru sormak ister misiniz?
Whatsapp Hattı