Hasta Yorumları

Yorum Ekle

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır. Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartlarını inceleyebilirsiniz.

Tu.. On...

Dünyada eşi benzeri zor bulunur, kalbinin güzelliği ellerine Rabbim şifa vermiş çok memnun kaldım. Kalbi, yüreği insanları dinleyen öncelikle işini doğru yapan güzel insan iyiki varsın. Doktor Hanım sizin gibi iyi bir doktor zor bulunur. Siz birtanesiniz, Rabbim sizi ailenize sonrada bize bağışlasın, hayırlı akşamlar.

Fi.. Na...

Kızlık zarı icin defalarca aradığim defalarca kez ofisine gittiğim ve her aramamda her orya gittigimde bıkmadan usanmadan beni bilgilendiren sabırli insan iyiki sizi tanımışım.......

Ni.. Al..

İşinize gösterdiginiz titizlik ve sadakatınız anlatılmaz

Vi.. Te...

Kimse geç kalmış degil bence size rastlamamış doktorum

Ye.. Bü...

Uzun süren araştirmalarim sonucu genital estetik ameliyati oldum empatisi ve guleryuzlulugu ve uzmandan daha uzman oldugu için nokta atısları ve net cevaplariyla tatmin olduğum dr.Aysecan hn. Ellerinize sağlik sayenizde daha bi özgüvenli oldum kendimde kusur bulacağım yer birakmadiniz.......

Fu... Gö...

Sayenizde kocaman bir aile olduk harikasınız

Re.. Ni...

İşinize gösterdiginiz titizlik ve sadakatınız anlatılmaz

Me.. Fa...

Hayatımda gördügüm en iyi hekime sahibim

Tü.. Mu...

İlk önce sevgiyle sonra tedavi ile sonrada sayenizde huzura kavuştum harikasınız doktorum

Ay... Ha...

Gösterdiginiz ilgi ve güler yüzünüzün hastasıyım güzel kalpli doktorum

Oy.. Se..

Karanlıkta kaldım dedim güneşim oldunuz teşekür ederim

Fr... Te...

Dr. hanımı devlette çalıştığindan beri tanirim iki evladiminda doktoru kendisi tanidiğim en mukemmel insan mesleğini para için değil sevdiği için yapan bi doktor zaten gözlerine baktığiniz zaman anliyorsunuz onun işini nasıl bir aşkla yaptığını.....Hastasiyla birebir ilgileniyor sorunlari bir bir en ince ayrıntısina kadar anlatiyor hastasıyla beraber çözüm yolları üretiyor elinden gelen tüm çabayı gösteriyor tesekkür ederim.......

Ka.. Yu..

Mucizelere inanıyorum çünkü o ışık sizde

Di.. Kü...

Yüzü gibi kalbi gibi güzel insan. Ayşecan hanım birtanedir. Ayakta karşılar. Sarılır öper. Çocuklarımın adını bilir. O doğurttu zaten. Onları da alıp ziyaretine gideriz. Her şeyimizi ona sorarız. Onu çok seviyoruz. Her zaman yardım eder.

Ze.. Al...

Yorumlarını okuyup gittim. Çok memnun kaldım. Dürüst bir insan. Güven duymamak imkansız. 
Kendisi beni ameliyat etti. Hiç bir sorunum olmadı. Eşim ve ben çok memnun kaldık. Teyze kızımı ve yeğenimi de o ameliyat edecek. Kendisine çok teşekkür ederim.

Hü.. Ni...

Ayşecan hanımı sevmemek imkansız. Çünkü çok güleç zaten sevgi saçan bir insan. Hastası gibi değil de misafiri gelmiş gibi karşılıyor. 
Takıntıları olan bir insanım dedim. Yine gelebilirmiyim dedim. Tabii ki ne zaman istersen gel, her zaman gel dedi. 
Diğer doktorlar gibi soğuk ve suratsız değil. 

Gü... Ta..

Muaynehaneneye girdiğiniz anda o pozitif enerjiyi aliyorsunuz dr. Hanimdan ve butun korkularinizi yeniyorsunuz....Gerçekten işinde çok iyi ve kafanizdaki dr. Profilinin çok ötesinde yani hem dr. hem arkadaş.hem samimi.......Olmazi oldurdu daha önce gittiğim dr.lar çocuğumun olamayacaģini söyledi ama sagolsun ellerinde sihirli değnekmi var bilmiyorum şimdi hamileyim çok sağolun dr. Hanim......... Dr.Ayşecan işinde cok titiz,hastayla kurduğu temas, güler yüzü samimiyeti zaten kendinizi ona emanet etmeniz için sayisiz neden var.......Ben kizlik zari ameliyati icin bir cok dr. la görüstüm ama telefonun diğer tarafinda bile onun kendinden emin tavri benim onu tercih etme sebebim oldu ve gerçekten cok başarili bir islem yapti.Herkes hata yapar ama bu hatayı en güzel Dr. Ayşecan En Mutlu tamir eder.......

La.. Ge...

Yıllardır ailemdeki her sorun için doktor Ayşecan hanıma gideriz. Kendi konusu değilse bile yardımcı olur. Yol gösterir. Kendisinden çok memnunuz. Ailecek çok severiz. Allah razı olsun ondan. Zaten yıllardır aldığı dualar yeter ona. Sağolsun varolsun.

Fa.. Öz...

Doktor hanıma kendisi hakkında yapılan yorumları okuyarak kimseye anlatamadığım bir sorunumu danışmak için gittim. Son derece güleryüzle karşıladı. Hiç kimselere anlatamadığım olayı çekinmeden kolaylıkla anlattım. İlgiyle dinledi. Doktor hanım kendisi için yapılan yorumlardan bile daha anlayışlı ve sıcak bir insan. Bir abla, bir anne gibi yaklaştı sorunuma ve beni dinledi. 
Beni yatıştırdı. Sakinleştirdi. Korktuğum gibi eleştirmedi. Kızmadı. Çözüm önerileri sundu.
Cok rahatladım. Bu sorunu birlikte çözdük. Artık üzülmüyorum, korkmuyorum. Bugünden sonra yeni bir insan olacaksın, temiz bir sayfa açacaksın hayatında dedi. 
Kendisine çok güveniyorum ve inanıyorum.
İyi ki onun gibi birisini tanımışım. İyi ki gelmişim. 
Kendisine çok teşekkür ediyorum. 

Me.. Ka..

Doktor hanım tüm önyargılardan arınmış, çok güleryüzlü, çok sıcak, pozitif enerji saçan çok özel bir insan.
Dikkatle dinliyor.
Korkutmadan, abartmadan nasıl teşhis ve tedavi edilebileceğini anlatıyor. Konuşurken gözünûzün içine bakması çok güven veriyor. 
Muayene öncesinde uzun uzun muayenede ne yapacağını, nasıl muayene edeceğini anlatıyor. Muayenede kullanacağı şeyleri anlatıyor. Tarif ediyor. Korkma, tedirgin olma canını yakacak hiç bir şey yapmayacağım dedi ve yapmadı. İlk kez tedirgin olmadan canım yanmadan muayene oldum. 
Muayene esnasında konuşuyor anlatıyor. Muayene sonrasında kağıt üzerinde çizerek yazarak anlattı ve o kağıdı istediğimde bana verdi.
İlaçlarımı tek tek hangisini niye verdiğini açıklayarak anlattı. Kaç saatte bir alacağımı bu zaman aralığında almanın neden önemli olduğunu anlattı. İstersen ilaçlarını al gel öyle anlatayım dedi. Kafanı karışıran bir şey olursa ara ya da mesaj at dedi. Hayatımda böyle bir şey görmedim. Sadece tavrı, yaklaşımı, ilgisi bile iyileştirebilir insanı. Hiç bir şeyi aceleye getirmiyor. 
İlaç bitiminde kontole çağırdı. Gittim. Zaten şikayetlerim bitmişti. Kendisi de iyileşmiş olduğumu, sorunun bittiğini söyledi. Keşke her sağlık sorunumda ona gidebilseydim ya da her hekim onun gibi olabilseydi. 
Doktor hanımdan çok memnun kaldım. İyi bir jinekolog arayışındaysanız kendisini şiddetle tavsiye ederim.

Ne...Ya...

2 çocuk annesi olduktan sonra korunma yolu olarak spirali tercih ettim ama çok korkuyordum çünkü etrafımda tanıdığım bir çok kişi kendi taktırdıkları spiralden şikayetçiydi. İstemeden de olsa bir ön yargım vardı şans eseri Dr. Ayşecan hanımla tanışma şansı yakaladım korkularımı kendisine dile getirdim, kendisi sanki doktorum değil bir ablam gibi bana doğruları anlatarak yol gösterdi ve spiralimi taktı bu esnada bendeki enfeksiyonu fark ederek bununla da ilgi tedaviye başladı sadece spirali tak git yapmadı aksine benimle ilgilendi ve takip etti. Defalarca muayene çağırdı enfeksiyonumdan kurtuldum spiralimden de çok memnunum iyi ki de tanımışım iyi ki de benim doktorum olmuş.

Çok teşekkürler hocam

De..Bil..

Hocam çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kendimi daha iyi hissediyorum şuan.

Si...Bi...

Cok guzel bir operasyon geçirdim. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdir.Tüm ilginiz ve psikoloji desteğiniz için size minnettarım.
 

Kev..Şa..

Gebelik sonrasında oluşan çatlaklar ve lekelerden kurtulmamı sağladığı için hocama teşekkür ederim.İyi varsınız.

Ay..De..

Gerçekten işini gizlilik ve önemle yapan bir doktor kendisinden çok memnun kaldım sorunuma farklı çözüm yolları sunup beni büyük bir dertten kurtardı kendisine çok teşekkür ediyor ve benim gibi olan tüm hastalara tavsiye ediyorum.

Ze... Sa...

Ayşecan hanım sayesinde çok rahat bir hamilelik ve doğum geçirdim ve sağlıkla kızımı kucağıma aldım. Güler yüzlü, tatlı dilli, egolarından arınmış kaliteli bi insanla tanıştığım İçin çok şanslıyım. Herşey için çok teşekkür ediyorum en kısa zamanda meleğimle ziyaretinize gelicem

Hat..Meh..

Hasta ile doktor arasındaki bağı sanırım en iyi şekilde kuran güler yüzlü hocama gebelik esnasında ve sonrasında ki yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim 

ze...k

Doktor Ayşecan hanım sayesinde 3 yıldan sonra bebeğimiz olacak 2 aylık hamileyim 3 senedir Adana da gitmediğimiz doktor kalmadi hangisine gittiysem iyi sonuçlar alamadım ALLAH razı olsun Ayşecan hanım doktorum dan hasta ve doktor arasında ilişki tam tamına güzel ve ciddi bayanlara tavsiye ediyorum bize göstermiş olduğun ilgiden ve ciddiyetten çok teşekkür ediyorum AYŞECAN hanim

Uzmana soru sormak ister misiniz?
Whatsapp Hattı