Hakkımda

Adana’da doğdum. İlkokulu Hayriye Kemal Kusun İlkokulunda, ortaokul ve liseyi Adana Anadolu Lisesinde okudum. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunuyum. Mecburi hizmetimi Elazığ Devlet Hastanesi Acil Servisinde yaptım. Mecburi hizmetimden önce ve sonra Adana İncirlik Amerikan Hava üssünde volanter hekim olarak çalıştım. Bu çalışma süremde CPR (yaşam destek), ACLS (Gelişmiş Kardiyak Yaşam Desteği), ATLS (Gelişmiş Travma Yaşam Desteği) gibi kursların, Sexual Abuse Workshop (Cinsel Taciz Çalıştayı) gibi workshoplara katıldım. Bu kursların yazılı, sözlü sınavları sonrası sertifikalarımı aldım ve Surgeon General tarafından aldığım bir davetle Amerikan Hava Kuvvetlerine doktor olarak katılmaya davet edildim.

Ailemin Türkiye’de kalmamı istemesi üzerine, önce İstanbul Haseki Hastanesi Kadın Doğum Kliniğinde daha sonra yatay geçişle İstanbul Beyoğlu Hastanesi Kadın Doğum Kliniğinde ihtisasımı tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldum.

Uzmanlık sonrası önce 8 yıl Bodrum Devlet Hastanesi daha sonra 11 yıl Meydan ve Marsa Doğumevi Ve Yenidoğan Hastanesinde çalıştım. Bu süre içinde kendi muayenehanemde ve sonrasında yarı zamanlı olarak Adana Acıbadem Hastanesinde görev aldım.

İki yıldır özel sektörde görev alıyorum.

Şimdi de ilk günkü heves, heyecan ve yılların verdiği deneyimle yeniden kurduğum muayenehanemde hizmet veriyorum.

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis
Uzmana soru sormak ister misiniz?
Whatsapp Hattı